29/09/2014

Targi Rehacare 2014 za nami…

W dniach 24-27 września przedstawiciele branży rehabilitacyjnej i opiekuńczej spotkali się na najważniejszym międzynarodowym tego typu wydarzeniu - targach Rehacare w Düsseldorfie.

Wystawcy  z całego świata zaprezentowali produkty i usługi dla osób niepełnosprawnych lub tych, które wymagają opieki, aby ułatwić ich codzienne życie.

Jednym z głównych problemów naszych czasów jest to, jak radzić sobie z niepełnosprawnościami, opieką codzienną i podniesieniem jakości życia osób starszych. Około 51 250 odwiedzających targi w tym wiele osób niepełnosprawnych i zależnych od opieki innych przybyło do hal targowych w Düsseldorfie, aby uczyć się od 902 wystawców z 36 krajów na temat innowacyjnych technologii wspomagających, uzyskać  nowe informacje i wymienić doświadczenia.  

Według przeprowadzonego  sondażu reprezentatywnego wśród osób obecnych  REHACARE 2014, 96 procent było zadowolonych z targów i poziomu ich organizacji.

Marki mdh i Meyra uczestniczyły w tym wydarzeniu na powierzchni blisko 500 mkw. Zaprezentowane zostały wszystkie kluczowe brandy, także te nie związane ściśle z branżą rehabilitacyjną. Samej prezentacji produktów towarzyszyły artystyczne występy i pokazy. Całości dopełniła duża frekwencja na naszym stoisku i ogromne zainteresowanie produktami.

Na kolejne targi REHACARE zapraszamy w dniach 14-17 października 2015.

Tymczasem zapraszamy na krótką fotorelację z targów widzianych naszymi oczami. Zaprezentowaliśmy u boku Meyry nasze produkty z działów rehabilitacji, ortopedii i profilaktyki. A Wam jak podobały się targi i nasze stoisko?